MENTOS HISTÓRIA

Kto stojí na počiatku legendárnej značky Mentos?

2017

2017

Mentos Pure Fresh žuvačky

OBJAVTE ŽUVAČKY MENTOS Pure Fresh s dlhotrvajúcou intenzívnou sviežosťou.
Praktické 60g balenie na cesty vo variantoch Fresh Mint, Lime Mint a Cherry Mint a nové, ideálne do každého vrecka či kabelky, 30g Bubble Fresh a Spearmint. Doprajte si neopakovateľnú sviežosť vo svojich ústach.
Žuvačky sú bez cukru, s výťažkom zo zeleného čaju a majú jedinečný guľatý tvar s tekutým jadrom. Stačí chrupnúť a užiť si deň!

2017

Unikátne cukríky s potiskom

Nová limitovaná edícia Mentos Say Hello s príchuťou pomaranča a maliny s unikátnymi obrázkami pre hravé zoznámenie. Ochunajte a pridajte sa do #mentosvyzva!

2017

Rozšírenie rady Mentos Choco

Rada Mentos Choco sa rozširuje o novinku Mentos Choco Mint, ktorá prináša jedinečné spojenie karamelu, čokolády a mäty.

2016

2016

Spustenie aplikácie #SomZa

Značka Mentos sa púšťa do špeciálneho on-line projektu a spúšťa vlastnú mobilnú aplikáciu Mentos #SomZa. S novou aplikáciou nájdeš parťákov, parťáčky a cool eventy v Tvojej blízkosti.  

2016

Sú tu nové Mentos Choco!

Značka Mentos prichádza na trh s novinkou MENTOS CHOCO a prináša jedinečnú kombináciu čokolády a karamelu, ktoré sa lahodne spoja v Tvojich ústach do neočakávaného chuťového zážitku. 

2015

2015

Na trh prichádza Mentos Popins

Žuvacie cukríky Mentos vo vrecku. Sú hravé, farebné, zábavné a urobia radosť každému, kto ich ochutná.

2014

2014

Unikátny koncept Mentos Rainbow

Konečne vieš, kde akú príchuť nájdeš. Tak začni tou najlepšou.

2005

2005

Mentos prichádza so žuvačkou

Žuvačky Mentos majú premiéru nielen v Európe. Osviežujúcou chuťou, jedinečným tvarom a mnohými príchuťami si získavajú svojich verných fanúšikov. 

2001

2001

Spojenie silných značiek

V roku 2001 spájajú holandská spoločnosť van Melle a talianska spoločnosť Perfetti svoje sily a distribuujú Mentos do obchodov po celom svete.

1990

1990

Kampaň „Freshmaker“

Mentos prichádza s kampaňou „Freshmaker”, ktorá výborne účinkuje na celom trhu. Chvíľu po jej uvedení predaje Mentos prudko stúpajú. 

1976

1976

Prvý fresh TV spot

Mentos má premiéru na televíznych obrazovkách so svojím prvým sviežim TV spotom. 

1960

1960

Prvý Mentos v ruličke

Šesťdesiatky! Revolúcia v móde, sexe, hudbe, ale aj v Mentos. Prvé Mentos sa začínajú predávať v ruličke a hľadajú si svoju cestu k zákazníkom.

1950

1950

Nová sviežosť sa šíri svetom

Výroba Mentos sa presunula do Rotterdamu. A nová sviežosť sa začala vyvážať do Francúzska, Nemecka a Spojeného kráľovstva.

1932

1932

Prvé Mentos

Bratom Michaelovi a Pierrovi van Melle z Holandska sa stala veľkou inšpiráciou cesta do Poľska. Počas výletu vymyslel Pierre koncept mentolovej cukrovinky, ktorej dal názov Mentos.

...

"Nič sa nevyrovná bozku Mentos! S radom inovatívnych cukríkov a žuvačiek je vždy tým správnym produktom, s ktorým môžeš zažiť bozk svojho života!"

Zdieľaj s priateľmi